Monorierdő

Monorierdő településközpont fejlesztése

Monorierdő településközpont fejlesztése

Hasznos linkek

Hasznos linkek
Hírek

Közlemény a koronavírus járvánnyal kapcsolatban


Tisztelt Lakótársaink!

Tájékoztatom Monorierdő lakosságát, hogy a koronavírus járvány megelőzése érdekében a mai napon értekezletet tartottunk a köznevelési intézmények vezetői, a képviselő-testületi tagok, háziorvosunk, a védőnők és a jegyző részvételével. Felhívtam a jelenlévők figyelmét az óvintézkedések megtételére, úgy mint a gyermekek és szülők tájékoztatására a Monori Járási Hivatal Népegészségügyi Osztályától kapott útmutatás szerint, a folyamatos fertőtlenítés biztosítására, és az ehhez szükséges eszközök beszerzésére.

Felhívtam a figyelmet a kihirdetett jogrend követésére. Ennek kapcsán javaslatot tettem arra vonatkozóan, hogy az intézményekben délután 16:00 óra után nyilvános, 100 fő alatti összejöveteleket ne tartsanak, a már meghirdetett programokat halasszák későbbre.

Tájékoztatom Monorierdő Lakosságát, hogy településünkön 2020. március 11-étől valamennyi önkormányzati rendezvény elmarad.

Ezen intézkedések megtétele és betartása mindannyiunk közös érdeke és felelőssége!

A koronavírusról részletesen tájékozódhatnak a koronavirus.gov.hu internetes oldalon.

Kérem Önöket, védjük szeretteink, és a településünkön élők egészségét!

Szente Béla polgármester

« visszalépés
Információk

Hivatali ügyfélfogadás

2213 Monorierdő,
Szabadság u. 50/A

Hétfő
13:00 – 18:00 óráig

Szerda
08:00 – 12:00, és
13:00 – 16:00 óráig

Péntek
08:00-11:00

Központi telefonszám:
06-29-419-103

Intézze ügyeit elektronikusan

Intézze ügyeit elektronikusan

ASP csatlakozás

ASP csatlakozás

Egészségfejlesztési Iroda létrehozása a monori járásban Monorierdő központtal

Egészségfejlesztési Iroda létrehozása a monori járásban Monorierdő központtal