Monorierdő

Monorierdő településközpont fejlesztése

Monorierdő településközpont fejlesztése

Hasznos linkek

Hasznos linkek
Hírek

Tájékoztató a településen létesített térfigyelő kamerarendszerről

Dátum: 2020-07-08


Elsőként szeretnénk tájékoztatást adni a lakosságának a 2019. évben településünkön létesített térfigyelő kamerarendszer jelenlegi állapotáról. Tesszük ezt azért, mert nem szeretnénk, ha más forrásokból fals információk jutnának el Önökhöz, valamint azért, mert úgy gondoljuk, hogy mind a lakosság, mind az önkormányzati tulajdon védelme érdekében kiépített térfigyelő rendszer jelenlegi állapotáról Önöknek is, mint adófizető állampolgároknak is tudniuk kell.

Tájékoztató a településen létesített térfigyelő kamerarendszerről... bővebben

Tájékoztató a veszélyhelyzet megszűnéséről

 | Tájékoztató a veszélyhelyzet megszűnéséről

Tisztelt Lakosság!

Magyarország Kormánya a 282/2020. (VI. 17.) Korm. rendeletével megszüntette a veszélyhelyzetet, melyet 40/2020. (III. 11.) Korm. rendelettel rendeltek el.

A fenti Korm. rendelet értelmében településünkön is az alábbi intézkedések megtartása kötelező érvényű:

Tájékoztató a veszélyhelyzet megszűnéséről... bővebben

Ügyintézési rend változás a Polgármesteri Hivatalban


Tájékoztatjuk a Tisztelt Lakosságot, hogy 2020. július 2. napjától visszaáll a járványügyi veszélyhelyzet előtt megszokott ügyintézési rend a Monorierdői Polgármesteri Hivatalban, vagyis előzetes időpontfoglalás nélkül várjuk kedves ügyfeleinket.
 
Felhívjuk ügyfeleink figyelmét, hogy az Önök és polgármesteri hivatalban dolgozó kollégák egészségének védelme érdekében az ügyfélterekben továbbra is a megfelelő és javasolt óvintézkedések betartása mellett lehet tartózkodni (szájmaszk viselése, 1,5 m távolság megtartása).

Megkezdődött a forgalom lassítása

 | Megkezdődött a forgalom lassítása

Tisztelt lakosság! Sok lakos kérését teljesítve a tegnapi nap folyamán elhelyezésre kerültek a Sas utcában az első forgalom lassító eszközök és KRESZ táblák. Bosszúságok sorozata szűnhet meg ezzel a lépéssel, amit a notórius száguldozók ellen folytatott küzdelmünk első lépéseként tettünk meg. Közlekedési szakemberek a rendőrséggel karöltve mérték fel településünket és szabták meg a helyszíneket. A Sas utca csak az első helyszín, amit több utca is követni fog, törekedve a biztonságos közlekedés megteremtésére.

Megkezdődött a forgalom lassítása... bővebben

Tovább marad érvényes a rendszeres gyermekvédelmi kedvezmény


A rendszeres gyermekvédelmi kedvezmény és a hátrányos helyzetet megállapító határozat hatálya meghosszabbodik a veszélyhelyzet megszűnésének hónapját követő második hónap végéig.

Tovább marad érvényes a rendszeres gyermekvédelmi kedvezmény... bővebben

Tájékoztatás bel- és külterületi égetésről

 | Tájékoztatás bel- és külterületi égetésről

Égetés belterületen Tájékoztatjuk a Tisztelt Lakosságot, hogy az avar és kerti hulladékok nyílttéri kezeléséről szóló Monorierdő Község Önkormányzat Képviselő-testületének 12/2007.(VIII.01. ) Kt. rendelete 3.§ értelmében:

Tájékoztatás bel- és külterületi égetésről... bővebben

Tájékoztatás a csatornával nem rendelkező ingatlanok tulajdonosai részére


Tájékoztatom a Tisztelt Lakosságot, hogy a csatornarákötéssel nem rendelkező ingatlanokról a szennyvíz tárolóból történő elszállítására a köztisztaságról és a szervezett köztisztasági szolgáltatásokról szóló 1/2019. (II.1.) önkormányzati rendelet 14. § (2) bekezdése alapján a COMBOS Településtisztasági Bt. (a továbbiakban Közszolgáltató) látja el közszolgáltatási szerződés alapján.

Tájékoztatás a csatornával nem rendelkező ingatlanok tulajdonosai részére... bővebben

Információk

Hivatali ügyfélfogadás

2213 Monorierdő,
Szabadság u. 50/A

Hétfő
13:00 – 18:00 óráig

Szerda
08:00 – 12:00, és
13:00 – 16:00 óráig

Péntek
08:00-11:00

Központi telefonszám:
06-29-419-103

Intézze ügyeit elektronikusan

Intézze ügyeit elektronikusan

ASP csatlakozás

ASP csatlakozás

Egészségfejlesztési Iroda létrehozása a monori járásban Monorierdő központtal

Egészségfejlesztési Iroda létrehozása a monori járásban Monorierdő központtal